Број на оглас: 3482803
Објавен на: 06.12.2021, 09:11
1 / 1

Dve novi stakla za Mercedes Actros

100 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


📍Се продаваат две нови Стакла за Mercedes Actros, здрави се✅.
📍Цена:100евра.ФИКСНО,ФИКСНО👈.
📍 за повеќе само на тел.: ☎070817597☎️ Viber/WhatsApp👈.

Потврден огласувач
 💬 (претпријатие)
 0000