Број на оглас: 3482761
Објавен на: 06.06.2020, 09:58
1 / 12

VW PHAETON 3.0 TDI 4MOTION **MOZE ZAMENA **

7.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Phaeton
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e mnogu socuvana kako sto se gleda na slikite
Za poveke info
Slobodno javetese
MOZE ZAMENA