Број на оглас: 3482749
Објавен на: 23.05.2020, 19:24
1 / 5

Stan vo naselba Makedonka

16.500 € Цената не е фиксна 17.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
47 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba Makedonka (Naselje) vo samacka zgrada na 2 sprat. Stanot e 37+10 m2 plus garaza so dvorce. Cena 16.500e