Број на оглас: 3482533
Објавен на: 25.05.2020, 18:06
1 / 6

Mercedes E 250 AMG Distronic

16.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvano. BiTDİ 204 ks AMG
Oprema full.. od koza do asistenti, sedista, volan se e elektricno podesuvanje, AMG Bandazi 18ki 265/35/18 zadni, 245/40/18 predni. Gumite se skoro novi HANKOOK, zelen karton...
Moze zamena