Број на оглас: 3482465
Објавен на: 09.07.2020, 15:46
1 / 12

DELOVI ZA AUDI,PASSAT, GOLF,ALFA ROMEO,FORD FOCUS

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


DELOVI ZA VOLKSWAGEN GOLF IV TDI, VOLKSWAGEN PASSAT B6, ALFA ROMEO 156 1.9 JTD, AUDI A4 1.9 TDI, FORD FOCUS 1.8 TDI .
ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA TELEFON 076/996-156