Број на оглас: 3482404
Објавен на: 14.02.2020, 08:52
1 / 3

CELICNI BANDAZI SO 4 STRAFA 15KI

2.999 МКД Цената не е фиксна 3.200 МКД
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
4J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
108
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CELICNI BANDAZI 15KI SO 4 STRAFA PRAVI SE IZVADENI OD PEZO 307 CENA 3200DENARI...4x108