Број на оглас: 3482348
Објавен на: 07.02.2020, 17:54
1 / 10

Hyndai Santa Fe 2.0 CRDI

3.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HYUNDAI SANTA FE 4X4
* KLIMATRONIK
* BORD KOMPJUTER
* AUX USB - RADIO
* SERVO
* ABS
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALINSKO * EL.STAKLA
* EL.RETROVIZORI
* MAGLENKI
* FULL KOZA
* FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
* ZIMSKI GUMI
** BEZ ZAMENI
* * * PROSTOR ZA DOGOVOR SAMO NA LICE MESTO