Број на оглас: 3482202
Објавен на: 26.05.2020, 22:06
1 / 12

Rover MG sport model

1.550 €
Марка:
Rover
Модел:
Друг модел
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Rover MG sport model 1.8 benzin PLIN DIZNA ATESTIRAN kolata e vo odlicna sostojba pominata registracija povise informaciii na tel 076825609 076825609 076825608