Број на оглас: 3481873
Објавен на: 16.09.2020, 21:26
1 / 12

Reparacija i obnovuvanje na farovi bmw audi vw seat

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Вашите фарови не светат како што треба. Заменувате сијалички и ситуацијата е пак истата дури и со сијалички 2 пати помоќни од фабричните. Познато?
Вршиме замена и обновување на лупите на вашето возило и вградување на лупи во фарови каде што фабрично нема. Секакви модификации на фарови и штопови. Полирање на фарови и вградување ксенон/лед сијалици. Зголемете ја безбедноста при возењето навечер и одморете ги вашите очи. Закажете го вашиот термин.

Вршиме набавка и на нови фарови за сите возила.