Број на оглас: 3481833
Објавен на: 10.08.2020, 07:52
1 / 10

195 45 16 so bandasi 4×100

400 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi AVUS 4x100 16ki so gumi Continental
195 45 16