Број на оглас: 3481708
Објавен на: 18.02.2020, 15:50
1 / 12

Opel Astra H 1.9 Cdti

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Sport packet mnogu socuvan so realni 243.400 km ( poseduva servisna kniska).
Od oprema ima: Bi-Xenon angel eyes, 18 opc fellni so odlicni gumi,greaci na sedista , full koza ,klimatronik,abs ,elektrika na stakla retrovizori,senzori za dozd ,tempomat, 3 klucevi i mnogu drugo