Број на оглас: 3481509
Објавен на: 30.03.2020, 19:17
1 / 8

Jaguar Vo super Sostojba

7 €
Марка:
Jaguar
Модел:
X-Type
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e na angliski tabli i moze da se stavi na Bugarski ili za delovi😜😜😜