Број на оглас: 3481438
Објавен на: 23.05.2020, 19:37
1 / 10

Seat Cordoba 1.9 TDi 90 hp

1.900 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Cordoba proizvedena 1999 godina vo odlicna sostojba. Golem servis napraven pred 10000km. 4 novi zimski gumi, euro kuka, klima, centralna brava so dalecinsko, elektrika na prozori...Poveke info na 078/246-989