Број на оглас: 3481275
Објавен на: 26.02.2020, 21:08
1 / 4

VW PASSAT 1.9 TDI 110

2.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasatot e reg do7mi mesc ima 4 novi letni gumi smeneti zadni amortizeri site buferi na motor servis mal pre 4000 km set lamela i dr sitni raboti kolata e top