Број на оглас: 3481113
Објавен на: 15.03.2020, 05:32
1 / 5

Prodavam VW Golf 4 1.6 SR (benzin/plin)

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam VW Golf 4
Nov plinski ured lovato so ATS.
Pominato 230.000km.
2 novi gumi
Napraven komplet servis
cena:2600e

LICE ZA KONTAKT :
DRAGAN 070 318 099