Број на оглас: 3481054
Објавен на: 24.02.2020, 13:47
1 / 12

Planinski MTB Velosiped Merida Big Nine XT Edition Laser

900 € Цената не е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Full Shimano XT 3x11
Golemina M
29er
Proizveden 2017
Kataloska oprema
Vo odlichna sostojba, mnogu malku vozen.