Број на оглас: 3480748
Објавен на: 30.05.2020, 18:29
1 / 5

Ford Connect

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford Transit Connect
2008 god.
160 000km.
Klima.Centralna brava.Elektrika
Vo top sostojba
Moana zamena