Број на оглас: 3480710
Објавен на: 30.06.2020, 22:26
1 / 2

FISHER RC4 WORLDCUP vo dobra sostojba

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena za allmountain ili freestyle
Skiite se dolgi 170cm