Број на оглас: 3480681
Објавен на: 12.02.2020, 19:45
1 / 12

FIAT GRANDE PUNTO 1.9M JET 120KS 2006

3.100 € Цената не е фиксна 3.359 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat grande punto
1.9 m jet 120ks
2006g
Extra sostojba
Plateni davackindonreg