Број на оглас: 3480579
Објавен на: 14.02.2020, 14:53
1 / 9

Fiat stilo

1.450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


FIAT STILO 1.9 JTD 85 ks. 2005 god...
Od oprema poseduva:...
- BORD KOMPJUTER..
- TEMPOMAT..
- AIR-BAG..
- ABS..
- KLIMA..
- SERVO..
- ALARM..
- KOZEN VOLAN..
- KOMANDI NA VOLAN..
- ORIGINAL CD RADIO..KOMANDI NA VOLAN
- PODESUVANJE NA VOLAN I SEDISTA PO VISINA I DLABOCINA..
- EL-PROZORI I RETROVIZORI..
- REGISTRIRANA NA BG TABLI DO 2 MESEC 2020 GOD..
- REALNI KM: 220.000..
- 4 NOVI GUMI..
- ALUMINSKI BANDASI..
-4 NOVI ZIMNI GUMI SO CELICNI BANDAZI
== MOZE I ZAMENI DAJTE PONUDA SO MOJA DOPLATA ==INFO SAMO NA TEL€075-309-451@@@@@@