Број на оглас: 3480231
Објавен на: 08.08.2020, 09:23
1 / 7

Kotel na nafta

550 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kotel na nafta Radialand, koristen 3 meseci. Istiot e socuvam maksimalno.
Isto taka imam i cisterna od 2 t. metalna, moze da se dogovorime i za nea.