Број на оглас: 3480099
Објавен на: 20.09.2020, 16:30
1 / 3

Lada Oka

150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
Друг модел
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
35 kw / 48 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba,pominata registracija i odjaveni tablicki
Cena po dogovor...
Inf na tel.070/425-251