Број на оглас: 3480098
Објавен на: 14.02.2020, 21:45
1 / 3

Prodavam magare

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Masko magare na vozrast od 4 godini,cuvano od pule i nisto ne e raboteno so nego
Tel za informacii
071/373-627 Stojco
070/425-251 Toni