Број на оглас: 3480020
Објавен на: 15.02.2020, 00:11
1 / 8

Wi-fi wireless polnac za iphone, samsung, huawei i dr. 100%

420 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


✅ Одличен wi-fi wireless полнач за вашиот смарт телефон
✅Најбрзо полнење со висока ефикасност
✅комплет кутија со кабел
✅се што треба е даго доближите вашиот смарт телефон до полначот и за кратко време ќе имате полна батерија
✅компатибилен за: iphone, samsung, huawei
✅за повеќе информации пратете ми порака на вибер
✅полначот е ист како сликите! Немате потреба повеќе од кабел во вашиот телефон за полнење! Брз лесен и ефикасен начин особено оние кои патуваат