Број на оглас: 3479855
Објавен на: 02.04.2020, 17:48
1 / 8

FIAT GRANDE MOZE ZAMENA

34 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MENUVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL 2007 GODINA REGISTRIRANO DO 12 /2020 GODINA PUNTOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA PRED 2 GODINI SO SERVISNA KNISKA I 2 KLICA IMA 4 NOVI GUMI I FUL OPEMA POVELETE