Број на оглас: 3479721
Објавен на: 23.04.2020, 20:34
1 / 4

IMT 539, 4x4

10 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


IMT 539 4x4, со хидроуличен волан, 2009 год, во одлична состојба, од прв газда.
Цена по договор.