Број на оглас: 3479646
Објавен на: 30.06.2020, 22:36
1 / 8

Lantra benzin na plin so ful oprema kolta e kako nova

1.650 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Lantra
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 2 para gumi odlicna baraj 070528523 reg do 28 2 2021