Број на оглас: 3479583
Објавен на: 18.02.2020, 14:17
1 / 10

Citroen C3

1 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrsno svajcarsko vozilo so realni km so ful oprema samo 100 iljadi moze da se proverat bez zabeleska