Број на оглас: 3479556
Објавен на: 15.02.2020, 00:35
1 / 7

BMW E39 530D manuel

3.600 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
138 kw / 188 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba servisirano registrirano do 07 2020g bez zameni