Број на оглас: 3479076
Објавен на: 20.04.2021, 08:10
1 / 5

FIAT STILO DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


IMA SE 1.6 16 V