Број на оглас: 3478995
Објавен на: 16.02.2020, 20:11
1 / 12

AUDI A6 2.7 TDI 06 !!!

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska prva farba stegnata vo prednica servisirana vo ovlasten servis do posleden kilometar registrirana cela godina bez denar vlog vo nea samo za seriozni kupuvaci vredi da se vidi i da se proba vo sekoe vreme