Број на оглас: 3478932
Објавен на: 16.09.2020, 22:29
1 / 1

STAN 44m2 Turisticka

36.500 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
44 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
bul. Turisticka

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e na nekolku min. od centarot,vo perfektna zgrada,so dva funkcionalni lifta, obezbedena so blindor vrati i kameri, namesten, so ubav pogled, a i parking,