Број на оглас: 3478870
Објавен на: 17.09.2020, 09:28
1 / 10

PEZO SW207 80KW 1.6HDi PROIZVEDENO 11MES 2007 FUL OPREMA

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZO SW207 1.6 HDI 80kw 110ks PROIZVEDENO 11MESEC 2007 FUL OPREMA PANORAMA KROV SERVISIRANO REBRAST VODNA SITE FILTRI 16ki FELNI SO NOVI GUMI SAVA 184000KM SO GARANCIJA KOLATA E TOP SOSTOJBA BEZ NIEDEN VLOG 070757597 ACE