Број на оглас: 3478867
Објавен на: 26.05.2020, 23:47
1 / 12

☑VW PASSAT CC 2.0TDI 140Ks ☑

11.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT CC 2.0TDI 140Ks ☑

☑2009 година
☑240.000Километри сервисна книшка од 0km реални проверка во овластен сервис
☑Климатроник 2зонска
☑Греаче на седишта
☑Греаче на ретровизори
☑Паркинг сензори Напред/Назад
☑Електрична ручна
☑ДВД радио на Тач Блутут Сд картичка команди на волан шаржер за 6цединја
☑Телефон
☑Старт/Стоп систем
☑Ауто светла
☑Би ксенон
☑Амбиент ламби Лед
☑Електрика на седишта
☑2клуча

☑Регистрирена со Зелен картон
☑направен комплетен сервис сет ребраст/клинесѓ пред 10.000км
☑Улје филтери пред 500км
☑17ал бандажи со 4гланц нови гуми 1.000км
Клима фоли на стакла со Атес

078424610