Број на оглас: 3478561
Објавен на: 15.03.2020, 13:31
1 / 5

Fiat 640

5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Bez zameni vo odlicna sostojba