Број на оглас: 3478440
Објавен на: 04.06.2020, 18:23
1 / 1

••• Apple iPhone 6 - 16GB •••

105 € 110 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
6
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 6-16GB, bela, top socuvan

Cena: 110eu