Број на оглас: 3478428
Објавен на: 26.03.2020, 16:47
1 / 12

Golf 4 1.9 TDI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam golf 4 , 1.9 TDI 110hp,. Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme. Inf. 071 253 899