Број на оглас: 3478315
Објавен на: 30.06.2020, 22:36
1 / 8

Micobisi 20tdi wv motor 2007god so 7 sediata

3.999 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Grandis
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Donesena od germanija pred 7 meseci komplet servis novi gumi moze i zamena za pomalo vozilo cena 4444e kolta e bez mana baraj na 070528523 gorge