Број на оглас: 3478311
Објавен на: 14.02.2020, 21:32
1 / 6

Zadno Kapace iPhone 6 So Fletovi

600 МКД 1.000 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
6
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Dobro zacuvano izvadeno od telefon zaklucen na icloud