Број на оглас: 3478282
Објавен на: 18.02.2020, 19:11

Se prodava lozje Smederevka

5.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
9000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje smederevka vo mesnosta vikana Goligaz , okolu 9 dekara od koj vo imoten list skoro 8 derari.
Ima podgotovka za sistem kapka po kapka,postavena e instalacijata , treba da se stavat samo creva nad lozite.