Број на оглас: 3478207
Објавен на: 03.08.2020, 23:39
1 / 8

Golf 5 1.6

3.250 € Цената не е фиксна 3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава golf 5 1.6 со поминати 190 000 км, со 2 клучеви, серво, електронско заклучување, 16к бандаши, електроника. Колата е одлична може да се види и провери