Број на оглас: 3478084
Објавен на: 14.02.2020, 21:32
1 / 6

Zadno Kapace iPhone 6 So Fletovi

800 МКД 1.200 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
6
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kukishteto e zacuvano izvadeno od telefon so icloud fletovite se orginalni i konektorot za polnenje