Број на оглас: 3477971
Објавен на: 23.02.2020, 21:13
1 / 6

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PLIN

2.800 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava punto 2006 god so atest plin Lovato,servisirano rebrast kais,maslo,filtri,novi amortizeri,set lamela,cauri na zaden trap,registrirano do 5.2020 god,vozeno samo na otvoren pat novi gumi,led svetla,novi farovi,klima,elektrika na predni prozori,moze zamena za vozilo 4x4 benzin plin ZA POEVTINO NE ZVONETE kolata e top,pali vozi