Број на оглас: 3477816
Објавен на: 23.06.2020, 13:37
1 / 8

Стан во Скопје Центар

76.000 € Цената не е фиксна 78.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
76 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1963
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Елисие Поповски 19

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


СКОПЈЕ - ЦЕНТАР СТАН 76М2 под падините на планината ВОДНО ,со прекрасен поглед,чист воздух, на пет минути пешки до центарот на градот.
Две спални соби, голема дневна соба , терпезарија со кујна, едно вц, два балкони. Во имотот влегува ПОДРУМ и ГАРАЖА од 31м2 , цена 76.000 ВКУПЕН ИМОТ 107м2. Повелете да го видите, во одлична состојба , идеален како инвестиција. ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ
За повеке инфо. на Вибер 0034642007872 Карина или 070 260 978 Димитар