Број на оглас: 3477575
Објавен на: 24.02.2020, 20:50
1 / 10

Opel Astra full cosmo1.9 150ks

3.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra full cosmo
1.9 150ks
Xenon svetla
farovi so lupa
Al.bandasi
Climateonik
Tempomat
El ogledala
El stakla
Navigacija
Cd radio
Bord com
Kozen enterier
12 air bag
Plateni site davacki do registracija