Број на оглас: 3477555
Објавен на: 24.02.2020, 11:03
1 / 1

PRODAVAM TERMO PEČKA 6-KA

50 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Pečkata e vo ispravna sostojba i e 6 kw, koristena samo edna sezona.
Lice za kontakt : BAŽE 071646350