Број на оглас: 3477501
Објавен на: 23.05.2020, 23:55
1 / 7

VW GOLF 7

10.900 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава vw Golf 7 1.6 дизел 105кс
Trend Line опрема
Сите сервиси се направени на овластен vw сервис.
-Start/stop
-Предни и задни паркинг сензори
-Греачи на седишта
-Мултифункционален волан и темпомат
-HighLine седишта
-4летни гуми
-4зимски гуми
-Економичен мотор
Регистрирана со зелен картон до Ноември 2020

Без замени.

За повеќе информации на VIBER или на моб 070 395 838