Број на оглас: 3477451
Објавен на: 18.02.2020, 20:57
1 / 5

Cevli cizmi

2.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Zacuvani cevli za skii 1500 den extra cena 38 i 41