Број на оглас: 3477151
Објавен на: 15.02.2020, 01:30
1 / 4

Synology rack/disk station 2tb hdd NAS

150 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Synology RS214
2X 1TB WD RED
150 EUR FIX
079 258 632 viktor