Број на оглас: 3477005
Објавен на: 16.09.2020, 17:19
1 / 3

UNIVERZALEN POLNAC ZA LAPTOP 12/24 wati GLANZ NOV !!!!

20 €

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Вид на оглас: Се продава


POLNACOT E UNIVERZALEN ZA SITE VIDOVI LAP TOPI MOZE DA RABOTI NA 220wati 12/24 wati POGODNO ZA KAMIONDZII info tel 075 223 450 ili na viber 071 900 157